علت خاموش شدن انواع یخچال فریزر

علت خاموش شدن انواع یخچال فریز

علت خاموش شدن یخچال تمامی برند های معتبر

در این مقاله از سری مقالات آموزشی تهران تکنیک سعی داریم تا علت خاموش شدن یخچال یخچال فریزر های مختلف را بررسی و راه حل ساده و کاربردی آن را خدمت شما عزیزان قرار دهیم. تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

علت خاموش شدن یخچال یخچال جنرال الکتریک

مواقع بسیاری پیش می آید که نیاز داریم خانه را ترک کنیم و برای مدتی مسافرت برویم و نیاز داریم تمامی تجهیزات منزل به خوبی به کار خود ادامه دهند و در این هنگام ممکن است یخچال فریزر خاموش کند و یا گاهی حواسمان به یخچال فریزر نیست و به طور خودکار یخچال خاموش می کند علت این موارد ناشی از عدم برق رسانی صحیح، اشکال در ترموستارت و یا اشکال در برد الکتریکی یخچال باشد.

 مهم ترین علت خاموش شدن یخچال فریزر جنرال الکتریک اغلب داغ شدن زیاد موتور و اور لود است. در یخچال جنرال الکتریک نیاز است که دما به صورت صحیح برای زمستان و تابستان تنظیم شود و اگر این دما به صورت اشتباه تنظیم شود می تواند باعث بروز مشکل داغ شدن موتور شود. همچنین اگر برد معیوب باشد و یا کمپرسور دچار مشکل باشد و یا یخچال برای مدت طولانی روشن بوده باشد باعث داغ شدن بدنه و موتور می شود که در نهایت اورلود کمپرسور اتفاق می افتد و باعث خاموش شدن ناگهانی یخچال می شود.

تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک

علت خاموش شدن یخچال یخچال مابه

یکی دیگر از عللی که سبب خاموش شدن ناگهانی یخچال فریزر می شود سوختن کمپرسور است. 

زمانی که کمپرسور بسوزد یخچال خاموش می شود. 

تعمیر کمپرسور به ندرت انجام می شود اما به یاد داشته باشید قبل از تعمیر آن را به خوبی تست کرده و مطمئن شوید. تعمیرکاران ما اغلب قطعات اصل و اورجینال را جایگزین قطعات سوخته و معیوب می کنند. چنانچه قطعات دستگاه شما دچار مشکل شده باشد می توانید از طریق راه های ارتباطی مندرج در وبسایت با ما تماس گرفته و مشکلات خود را مطرح سازید.

 تعمیرکاران ما در کوتاه ترین فرصت با شما تماس گرفته و در محل مورد نظر حضور می یابند.

علت خاموش شدن یخچال یخچال وایت هاوس

یخچال فریزر وایت هاوس یکی از محبوب ترین یخچال فریزر های خانگی است که ممکن است با مشکل خاموش شدن ناگهانی مواجه شود. 

علت خاموش شدن یخچال فریزر وایت هاوس می تواند مربوط به برد الکتریکی فرمان باشد.

 در یخچال های ساید بای ساید که ناگهان دستگاه خاموش می شود مشکلات مربوط به برد وجود دارد.

 زمانی که بخواهید از مشکل خرابی برد اطمینان یابید بهتر است از طریق اتصال دوباره به برق و مکث کوتاه 10 ثانیه مجددا آن را متصل کرده و عملکرد یخچال را بسنجید. چنانچه یخچال مجدد شروع به کار کند و باز خاموش شود مشکل برد است و برای تعمیر و تعویض آن نیاز به تعمیر کار خبره است.

علت خاموش شدن یخچال یخچال پروفایل

علت خاموش شدن یخچال فریزر پروفایل می تواند تایمر دیفراست باشد.
این تایمر اغلب در یخچال فریز بدون برفک مانند پروفایل وجود دارد و وظیفه به کار انداختن هیتر را بر عهده دارد.

 تایمر دیفراست مانند ساعت با شمارش معکوس هیتر المنت را راه اندازی می کند. 

چنانچه این دیفراست دچار مشکل باشد با ایجاد سر و صدا مشخص می شود که دچار مشکل است و باعث خاموش شدن یخچال پروفایل می شود. برای تعمیر آن می توانید به صورت کلی آن را تعویض کرده و یا اقدام به تعمیر قطعات داخلی آن کنید. کارشناسان ما آماده ارائه خدمت در زمینه خرابی یخچال فریزر پروفایل هستند و می توانید مشکلات خود را با ما در میان بگذارید.

علت خاموش شدن یخچال یخچال ویرپول

علت خاموش شدن یخچال فریزر ویرپول می تواند به موارد مرتبط باشد:
– فن اوپراتور: 

فن در پشت یخچال قرار دارد و چنانچه دچار مشکل شده باشد، یخچال فریزر ویرپول ناگهان خاموش می شود. اگر فن یخچال فریزر ویرپول نیاز به تعمیر داشته باشد می توانید با ما در تماس باشید. کارشناسان ما در محل حضور می بایند و مشکلات یخچال را بررسی و در نهایت اقدام به تعمیر یخچال می کنند.

علت خاموش شدن یخچال یخچال فریجیدر

علت خاموش شدن یخچال فریزر فریجیدر می تواند به دلایل زیر اتفاق بیوفتد.
این قطعه که مهمترین جزء هر یخچالی است عملکرد بقیه ی قطعات را کنترل می کند پس اگر هر قطعه درست کار نکند می تواند آسیب جدی به برد بزند. علاوه بر این نوسانات برق نیز باعث سوخته شدن قسمتی و یا کل برد می شوند.

تعمیر برد الکتریکی یخچال عموما امکان پذیر نیست و با مشکلات مختلفی همراه است.

 اگر این برد دچار خرابی باشد بهتر است به طور کامل تعویض گردد. متخصصان ما برای تعویض برد از قطعات خاص و اورجینال استفاده می کنند چنانچه برد تعویض گردد گارانتی نیز به آن تعلق می گیرد. برای اطمینان از کیفیت خدمات ما می توانید با ما در تماس باشید.


خرابی ترموستارت: 

ترموستات یک قطعه ی خیلی مهم در یخچال است که خرابی در آن می تواند یکی از دلایل خاموش شدن ناگهانی یخچال وستینگهاوس شما باشد. ترموستات سیستم خنک کننده ی یخچال را با خاموش و روشن کردن کمپرسور کنترل می کند.
اوورلود: یکی دیگر از قطعاتی که باعث می شود یخچال وستینگهاوس شما خاموش شود اورلود است . 

این قطعه ولتاژ مناسب را به کمپرسور می رساند و در صورت خراب شدن مدار الکتریکی یخچال از کار می افتد .برای تعمیر و تعویض این قطعه بهتر است از کارشناسان خبره و با تجربه کمک بگیرید چنانچه در این مورد دچار مشکل شدید می توانید از طریق راه های ارتباطی مندرج در وبسایت با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *