تعمیرات لوازم خانگی ویرپول | بزرگترین نمایندگی تعمیرات تهران

تعمیرات لوازم خانگی ویرپول

تعمیرات ویرپول

یخچال فریزر ویرپول از جمله یخچال هایی است که نیاز به نگهداری بیشتری دارد. این یخچال فریزر دارای صفحه نمایشی است که خطاهای مربوط به خرابی را به صورت حروف انگلیسی مخفف شده نمایش می دهند. زمانی مه این خطاها به نمایش در می آید تعمیر کار متوجه می شود که کدام قسمت دچار خرابی و نقص است.اغلب این یخچال ها دارای دفترچه راهنما هستند و اگر مشتری بخواهد مشکل را برای تعمیر کار شرح دهد با کمک خطاهایی که نشان می دهد می تواند مشکل را شفاف تر توضیح بدهد. تعمیرات ویرپول به سادگی از طریق تهران ریپیر انجام می شود، بسیاری از تعمیرات در محل مورد نظر شما انجام می شود.

تعمیرات ویرپول

تعمیر یخچال فریزر ویرپول

برای تعمیر یخچال فریزر ویرپول ، آشنایی با انواع ارور ها خیلی اهمیت دارد.

ارور 08: این ارور به معنای خرابی برد الکترونیکی یخچال است.

ارور d : نشان دهنده گیر کردن دامپیر هوا است.

ارور c : نشان دهنده خرابی ترمیستور یخچال یا قسمت فریزر است.

چنانچه هر یک از خطاهای بالا را مشاهده کردید بهتر است از طریق نمایندگی های مجاز تعمیرات ویرپول اقدام به تعمیر کنید. تهران ریپیر خدمات مختلفی برای تعمیرات یخچال فریزر انجام می دهد. برای تعمیرات یخچال فریزر تا حد امکان سعی می شود متخصص را به محل اعزام کنیم . برخی از شایع ترین مشکلات یخچال فریزر ویرپول را به صورت زیر بیان می کنیم:

 • تولید صدای زیاد
 • کار کرد یکسره و عدم خاموش و روشن
 • عدم منجمد کردن مواد و خوراکی ها
 • برفک زدن بیش از حد
 • عدم کار کرد موتور
 • روشن نشدن یخچال
 • صفحه نمایش دیجیتالی خراب
 • سنسور ها به خوبی عمل نمی کنند
 • خرابی لاستیک دور درب یخچال
 • داغ شدن موتور

تعمیر لوازم خانگی ویرپول

در واقع شرکت ویرپول یکی از بهترین شرکت های آمریکایی است که محصولات و تجهیزات با کیفیتی را روانه بازار می کند.

مشکلاتی که برای این سیستم ها به وجود می آید با هزینه مناسب بر طرف می شود.

با توجه به اینکه بررسی و تست و نگهداری از تجهیزات ویرپول امری ضروری محسوب می شود بهتر است قبل از خرابی و از کار افتادگی دستگاه جهت سرویس با تهران تکنیک در تماس باشید.

یخچال فریزر و ماشین ظرفشویی ویرپول را سرویس کنید و از کارکرد مناسب دستگاه اطمینان حاصل نمایید.

با توجه به اینکه تعمیرات ویرپول امری تخصصی و بسیار مهم هستند بهتر است توسط تعمیرکار مورد بررسی قرار بگیرند هر تغییری که به صورت غیر تخصصی انجام شود ممکن است باعث وارد شدن صدمات و هزینه بیشتر گردد.

تعمیرات یخچال فریزر ویرپول

تعمیر ساید ویرپول

ما در تهران تکنیک خدمات زیر را جهت تعمیرات ویرپول انجام می دهیم:

 • تعویض فیلتر یخچال ساید بای ساید ویرپول
 • تعویض کمپرسور ساید بای ساید ویرپول
 • تعویض فن کندانسور یخچال ویرپول
 • تعویض فن داخلی یخچال ویرپول
 • نشتی گیری اواپراتور
 • شارژگاز یخچال ساید بای ساید ویرپول
 • تعمیر یخساز ساید بای ساید ویرپول
 • تعویض شیر برقی یخچال ساید بای ساید ویرپول
 • تعویض دمپر یخساز ویرپول
 • تعویض سنسور یخچال ساید بای ساید ویرپول
 • تعویض ترموفیوز ساید بای ساید ویرپول
 • تعویض و تعمیر برد الکترونیکی یخچال ساید بای ساید ویرپول
 • تعمیر یا تعویض برد اینورتر ویرپول
 • شستشوی مدار گاز ویرپول
 • سرویس سالیانه کندانسور ویرپول
 • رگلاژ درب یخچال ساید بای ساید ویرپول
 • باز و بسته کردن درب ساید بای ساید ویرپول جهت جابه جایی
 • تعویض زبانه درب بار ساید بای ساید
تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول

تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول

ماشین لباسشویی یکی از مهم ترین لوازم خانگی است که نمی توان بدون آن بیش تر از یک هفته دوام آورد به ویژه برای افرادی که مرتب لباس های خود را عوض می کنند. گاهی رو به رو شدن با یک سری مسائل مانند خراب شدن لباسشویی اجتاب ناپذیر است و به دلیل کاربرد زیاد آن در زندگی دچار خرابی می شود. حواستان باشد تعمیر را به تعویق نیندازید زیرا خسارات جبران ناپذیری را متحمل خواهید شد و گاهی دیگر دستگاه قابل تعمیر نیست و باید تعویض کنید.

 

یکی از برندهای معروفی که در تولید و ساخت لباس شویی موفقیت خوبی را در بازار کار کسب کرده است، برند ویرپول می باشد. لباس شویی های ویرپول باز تکنولوژی های بروز استفاده می­کنند که این باعث جلب رضایت مشتری می­شود. لباسشویی های ویرپول نیزمانند سایر برند های ماشین لباس شویی ممکن است به مرور زمان دچار خرابی شوند اگر شما متوجه یک افت عملکرد در ماشین لباسشویی ویرپول خود شده اید و یا لباس شوییتان به درستی کار نمی کند، حتما باید قبل از اینکه شدت خرابی آن بیش تر شود، به تعمیر لباسشویی ویرپول خود بپردازید.

مشکلات رایج ماشین لباسشویی ویرپول

ماشین لباسشویی جزوه پرکاربرد ترین و ضروری ترین وسایل برقی خانگی است، که امروزه به دلیل قیمت بسیار بالای لوازم خانگی نگهداری از آن امری بسیار مهم است که متاسفانه اکثر مردم تا زمانی که ماشین لباسشویی آن ها خراب نشود بدون توجه از آن استفاده می­کنند.

ممکن است برای شما پیش آمده باشد که بخواهید لباس های خود را با ماشین لباسشویی بشویید ولی مشکلی برای دستگاه شما پیش آمده است ، ممکن است دستگاه روشن نشود ، خشک کن کار نکند ، دستگاه آب پس بدهد ، اثرات پودر بروی لباس ها باقی بماند ، لباس ها لک شود و انواع و اقسام مشکلات ریز و درشت دیگر که در ادامه به این مشکلات پرداخته می­شود.

اجزای داخلی لباسشویی ویرپول بسیار با هم در ارتباط هستند و آگاهی و دانش از ارتباطات این قطعات در عیب یابی دستگاه بسیارکمک کننده است. همچنین داشتن اطلاعات تخصصی، در رابطه با مشکلات اجزای مختلف لباس شویی ویرپول می تواند در برطرف کردن مشکل آن بسیار مهم باشد.

یکی از علت های چکه کردن آب استفاده بیش از حد از مواد شوینده است که باعث بروز این مشکل می­شود­. سوراخ شدن و یا ترک خوردن دیگ لباس شویی دیگر علت نشتی آب است وهمچنین سوراخ شدن شیلنگ آب نیز دیگر عاملی است که باعث می شود آب از ماشین چکه کند. اگر با ان مشکل رو به رو شدید در اولین اقدام ماشین لباس شویی را خاموش کنید سپس آن را از برق بکشید تا خطر برق گرفتگی به صفر برسد.

تراز نبودن ماشین های لباس شویی از مهم ترین عامل در لرزش و سرو صدای زیاد است و یا ممکن است دستگاه بر روی سطح ناصافی قرار گرفته باشد، از دیگر عوامل لرزش لباس شویی ویرپول ساییده شدن لرزش گیر داخلی آن است، این مشکل به ظاهر جزئی است اما در صورت برطرف نشدن آن صدمات جدی و بیشتری به ماشین لباسشویی شما وارد می­کند. خراب بودن بلبرینگ ماشین لباس شویی ویرپول نیز باعث لرزش آن می‌شود. ممکن است کمک فنرهایی که برای حفظ تعادل و تکان نخوردن در بخش داخلی ماشین قرار دارند ضعیف یا شکسته شده باشند. که در این صورت نیاز به تعویض یا تعمیر خواهند داشت و همچنین اگر لرزش های ماشین بیش از حد و غیرعادی باشد احتمال اینکه موتور ماشین لباس شویی خراب شده باشد نیز وجود دارد.

خراب شدن شیربرقی ، میکروسوییچ آن و یا برد الکترونیک یا تایمر می تواند از دلایل وارد نشدن آب به داخل ماشین باشد. همچنین ممکن است فیلترینگ آّب دچار گرفتگی و یا رسوب شده باشد و یا قسمتی از شیلنگ آب پیچ خورده باشد.

ممکن است اتصالات برق کشی اتصالی داشته باشد وقتی سیم ارت  لباسشویی به درستی به مسیر تخلیه زمین هدایت نشود ، هنگام دست زدن به بدنه لباسشویی دچار برق گرفتگی خواهید شد. همچنین لخت بودن قسمتی از سیم کشی ماشین باعث برق گرفتگی می­شود.

غیر فعال شدن سوییچ تعادل که به دليل متوازن نبودن بار به وجود مي آيد. این مشکل موقعی پیش میاید که لباس ها با توازن داخل سبد لباسشویی پخش نشده باشند و باید لباس هارو به طور یکنواخت پخش کرد و دوباره ماشین را روشن کرد. اگر بازهم ماشین لباس شویی ویرپول روشن نشد ممکن است برد و یا تایمر ماشین دچار مشکل شده باشد که باید با مراکز متخصص تماس بگیرید.

علت اینکه خشک کن ماشین های ویرپول به درستی کار نمی کند اختلالی در یکی از اجزای زیر است: خازن و اتصالات دستگاه ، موتور و اجزای آن ، تنظیمات برد، کلید های پنل خشک کن ، فیلتر پمپ ، شلنگ تخلیه ، بیش از حد لباس ریختن در ماشین نیز از عواملی است که باعث می­شود خشک کن به درستی کار نکند.

وقتی که آب به درستی گرم نمی­شود ­یا بیش اندازه جوش می­شود مشکل به وجود آمده به علت اختلال در اجزای زیر است: ترموستات و اتصالات مربوط به آن، هیدروستات و تایمر دستگاه و سیم کشی مربوط به آن.

هنگامی که لوله دچارگرفتگی و یا رسوب شده باشد باعث می شود آّب رسانی به خوبی انجام نگیرد و وقتی که آب رسانی به خوبی انجام نشود باعث بروز همچین مشکلاتی می شود و یا ممکن است برخی از تنظیمات داخلی ماشی لباسشویی ویرپول بهم خورده باشد که نیاز به تنظیم مجدد دارد.

اگر لباس ها از قبل دارای لکه بودن و بعد از شست و شو همچنان لکه از بین نرفته نیاز به یک محلول برای پاک کردن آن است ولی اگر بعد از شست وشو این لکه ها بوجود آمده است ، احتمال دارد دلیل آن نشت روغن از موتور ماشین لباسشویی باشد برای تعمیر ماشین لباسشویی باید موتور دستگاه سرویس شود.

وقتی که تسمه و یا پمپ تخلیه دچار مشکل شده باشد آب ماشین تخلیه نمی­شود ویا ممکن است شلنگ آب مسدود شده باشد.

یکی از علت هایی که سبد ماشین لباسشویی به درستی نمی چرخد و یا کلا کار نمی کند به علت خرابی سوئیچ درب و یا ضامن درب ، سوختن سنوید چرخش دستگاه، مشکل در سیم های رابط ، پارگی و یا بریدگی تسمه و یا ایرادات اجزای داخلی الکترونیک دستگاه می­باشد.

تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول

تعمیر ماشین ظرف شویی ویرپول نیز از طریق تهران تکنیک انجام می شود.

ماشین های ظرفشویی عموما دچار نقص هایی مانند عدم شست و شو، سر و صدا، برق گرفتگی و .. می شوند. برای تعمیر این ماشین ها بهتر است صرفا به نمایندگی های مجاز ویرپول مراجعه کرده و از سپردن دستگاه ها به افراد نا آگاه جلوگیری کنید.

تعمیرات ویرپول

تعمیرات ویرپول در تهران تکنیک

ما در تهران تکنیک سعی داریم از بهترین ابزارها و قطعات برای تعمیرات لوازم خانگی ویرپول استفاده کنیم.

پس از تعمیرات مربوطه، تجهیزات را به مدت یکسال گارانتی می کنیم تا مشتریان ضمن کسب اطمینان به راحتی بتوانند مشکلات مربوط به یخچال و سایر ماشین ها را با کارشناسان ما مطرح نمایند.

هزینه تعمیرات ویرپول با توجه به نوع تعمیر و نوع قطعه استفاده شده مشخص می شود. بنابراین برای استعلام هزینه نیاز است کارشناس از نزدیک دستگاه را مشاهده نموده و یا مشکلات را به صورت شفاف برای کارشناس ذکر کنید تا بتواند هزینه تقریبی را استعلام نماید.

تمامی هزینه ها با توجه به نرخ مصوب اتحادیه است. تعمیر یخچال فریزر ویرپول در کوتاهترین زمان به صورت دقیق در محل انجام می شود. برای تعمیر یخچال فریزر می توانید از طریق راه های ارتباطی مندرج در وبسایت با ما تماس بگیرید.

Comments
 • سلام
  من یخچال وفریز ویرپول دارم مدتی است فریز که بدون برفک است هر روز یا یک روز در میان آب میده و یخچال دارم با برفک هر زمان که آن را آف (خاموش)میکنیم آب آن جاری میشه یک پلاستیکی روی موتور هست ولی شکسته و آب آن جاری میشه که خیلی باعث اذیت و آزار من شده با توجه به رضایت از کار آنها میخواهم عیب این دو را برطرف کنم چاره ای است لطفا راهنمایی فرمائید پلاستیکی روی موتور یخچال شکسته به مورر زمان موجود است گیر میاد 09163090954رستگار
  با تشکر فراوان

  • با سلام و عذر خواهی بابت تاخیر در پاسخگویی به شما دوست عریز. در صورتیکه هنوز یخچال شما مشکل دارد با شماره 88420843-021 تماس بگیرید.

 • سلام روزتون خوش
  چند روز پیش برای تعمیرات ویرپول تشریف آوردید منزل ما. خواستم ازتون تشکر کنم. مشکل به طور کامل رفع شده

 • سلام وقت بخیر
  ساید ویرپول بعد از 10 سال کار کردن موتورش به طور ناگهانی سوخت نمایندگی ویرپول موتور جدید گذاشت بعداز دو روز کار کردن دوباره سوخت مجددا نمایندگی یکی دیگه گذاشت باز هم بعد از دو روز سوخت.
  میشه بفرمایید دلیلش چیه؟

  • سلام روز خوش
   طبق موارد زیر عمل کنید
   ابتدا شارژ گاز را چک کنید که مدار کیپ نکرده باشد سپس لوله های مسی را کامل باز کنید و گاز ازت بزنید
   مرحله بعد وکیوم است.
   بعد از وکیوم کمپرسور نصب کنید.
   ان شاالله مشکل حل می شود. در صورت نیاز به کارشناس شما میتوانید از متخصصان تهران تکنیک برای تعمیر یخچال ویرپول اتون استفاده کنید..

 • سلام شبتون بخیر ممنون بابت ارائه خدمات با کیفیت و قیمت مناسبتان در این شرایط نا مناسب اقتصادی. اول هفته نیروی شما خیلی بهتر از بقیه شرکت ها کار من را انجام دادند. ممنون از تیم خوبتان

 • کاسه ماشین لباسشویی من موقع حرکت تلق تلق صدا میده مثل اینکه در رفته از سر جاش خودم میتوننم این مورد رو به صورت دستی بر طرف کنم؟

  • کاسه ماشین لباسشویی شما در اثر تحمل وزن زیادی برای شستشوی لباس دچار افتادگی شده است و باید حتما توسط کارشناس تعمیر شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *