تعمیرات لوازم خانگی میله | نمایندگی تعمیرات در تهران

تعمیرات لوازم خانگی میله

تعمیرات میله

تعمیرات میله : لوازم خانگی یکی از مهمترین و کاربرد ترین وسایل و تجهیزاتی هستند که به طور روزمره مورد استفاده قرار می گیرند. با توجه به پیشرفت تکنولوژی و فناوری بسیاری ازابزار ها و تجهیزات پیشرفت کرده اند. این تجهیزات و ابزارها با هدف تسهیل در امور و فعالیت های روزمره انسان تولید و عرضه شده اند.
اما گاهی پیش می آید که این ابزارها و تجهیزات خراب شده و احتیاج به تعمیر و یا تعویض برخی از قطعات را دارند. 

برای تعمیر و یا تعویض برخی از قطعات لوازم خانگی میتوانید به سایت tehranrepairco.ir مراجعه کنید تا در کوتاه ترین زمان ممکن بهترین خدمات را ارائه کنند. 

لوازم خانگی از تنوع خاصی برخوردارند و افراد میتوانند بهترین محصولات را با بهترین کیفیت خریداری کنند اما نمیشود هرگز جلوی خرابی و یا آسیب آن ها را گرفت.
گاهی استفاده نادرست از این محصولات برقی و لوازم خانگی باعث خرابی آن ها میشود و گاهی هم با مصرف زیاد و کهنه شدن دیگر قادر به خدمات رسانی نیستند. در هر صورت باید به دنبال یک تعمیرکار حرفه ایی باشیم تا با بهترین و به صرفه ترین قیمت، مشکل لوازم خانگی مان را برطرف کنند.
خوشبختانه شرکت تهران ریپیرکو به صورت 24 ساعته بهترین خدمات از قیبل تعمیرات میله ، تعمیر یخچال فریزر میله، تعمیر ساید میله، تعمیر ماشین لباسشویی میله و تعمیر ماشین ظرف شویی میله را در اختیارتان قرار می دهد.
خدمات شرکت تهران تکنیک در زمینه تعمیرات میله عبارت اند از:
• تعمیر یخچال فریزر میله
• تعمیر ساید میله
• تعمیر ماشین لباسشویی میله
• تعمیر ماشین ظرف شویی میله

تعمیرات میله

تعمیر یخچال فریزر میله

همه افراد تمایل به خرید انواع محصولات جدید و آمریکایی دارند یکی از محصولاتی و لوازم خانگی که بسیار مورد استفاده قرار میگیرد و میتوان گفت یکی از لوازم خانگی که بسیار در زندگی روزمره افراد حیاتی است یخچال است.اگر یخچال میلر نیاز به تعمیر داشت ابتدا باید علت خرابی را یافت

 یخچال فریزر یکسره کار میکند .(دستگاه اتومات نمیکند)

در صورتی که یخچال فریزر شما یکسره کار میکند ممکن است به دلیل نشت گاز این حالت رخ بدهد که به تبع آن سرمایش دستگاه نیز افت خواهد نمود. علت دیگر یکسره کارکردن یخچال خرابی ترموستات یا سنسورهاست که به موجب این خرابی تمام مواد غذایی داخل یخچال منجمد خواهند شد.

لاستیک دور درب یخچال خراب شده است

خرابی لاستیک دور درب یخچال باعث هدر رفت سرما و کاهش طول عمر کمپرسور دستگاه شده و همچنین موجب افزایش مصرف برق میگردد.

فن کندانسور یخچال کار نمیکند .

در صورتی که فن کندانسور (فن کنار موتور یخچال) کار نکند میتواند موجب آسیب دیدن کمپرسور یخچال شود. از نشانه های خرابی فن کندانسور یخچال صدای غیرطبیعی از پشت دستگاه و داغ شدن بیش از حد کنار درب یخچال میباشد.

یخچال فریزر روشن نمیشود .

در صورت روشن نشد یخچال فریزر پریز برق و دوشاخه یخچال را بررسی نمایید . ممکن است به دلیل خرابی برد اصلی یخچال فریزر دستگاه روشن نشود.

موتور یخچال فریزر کار نمیکند .

موتور یخچال فریزر برای چند ثانیه روشن شده و مجددا قطع میشود. احتمالا کمپرسور (موتور ) یخچال فریزر سوخته است. ممکن است رله اورلود دستگاه نیز خراب شده باشد.

مواد داخل یخچال یخ میزند

علت یخ زدن مواد غذایی داخل یخچال میتواند مربوط به خرابی دمپر هوای مابین یخچال و فریزر ، یا یخ زدگی کانال های هوا در زیر فریزر به دلیل گرفتگی لوله دیفراست باشد که باعث یخزدگی دمپر هوا و انتقال سرمای زیاد از فریزر به یخچال میباشد.

برد الکترونیکی یخچال فریزر خراب شده است

برد الکترونیکی دستگاه که نقش اساسی در عملکرد دستگاه دارد و همچون مغز انسان عمل میکند ، ممکن است به دلیل نوسانات برقی و یا شستن یخچال خراب شود که در این صورت نیاز به تعمیر و یا تعویض برد اصلی یخچال میباشد.

تعمیر یخچال فریز میله

تعمیر ساید میله

در مواقع زیر یخچال ساید میله نیاز به تعمیر دارد:

 • کمپرسور یخچال ساید بای ساید
 • زمانی که مواد غذایی در یخچال ساید بای ساید فاسد شده اند.
 • مواردی که مواد غذایی مخصوصا میوه جات در یخچال ساید بای ساید منجمد بشوند.
 • گاهی اوقات از زیر یخچال ساید بای ساید آب سرازیر خواهد شد.
 • زمانیکه یخچال ساید بای ساید دائم در حال کار باشد و مصرف انرژی بالایی داشته باشد.
 • یخچال ساید بای ساید هنگام کار کردن صدای ناهنجاری بدهد.
 • یخچال ساید بای ساید بیش از حد برفک بزند.
 • داخل یخچال ساید بای ساید آب جمع شود.
 • یخچال ساید بای ساید کاملا خاموش می شود و روشن نخواهد شد.
 • آب خروجی یخچال ساید بای ساید قطع شود و یا با فشار خیلی کم باشد.
 • آ ب خروجی از آبسرد کن یخچال ساید بای ساید سرد نیست.
 • یخساز یخچال ساید بای ساید تولید یخ نکند.
 • برق داشتن بدنه یخچال ساید بای ساید
تعمیر ساید میله

تعمیر ماشین لباسشویی میله

اگر موارد زیر را رعایت نکنید بزودی ماشین لباسشویی شما نیاز به تعمیر پیدا میکند

 • اشیا سنگین را روی ماشین لباسشویی قرار ندهید.
 • قبل از قرار دادن لباس‌ها از خالی بودن جیب‌ها مطمئن شوید.
 • برای شستشو در ماشین لباسشویی فقط از مواد شوینده مخصوص ماشین لباسشویی از جمله پودر ماشین لباسشویی و مایع نرم کننده مخصوص استفاده کنید. پودر لباسشویی دستی به خاطر کف زیاد مانع کارکرد صحیح ماشین لباسشویی می‌شود. در ماشین لباسشوی‌های جدید با ایجاد اخطار کف زیاد شستشو متوقف می‌شود.
تعمیر ماشین لباسشویی میله

تعمیر ماشین ظرف شویی میله

هیچ کس دوست ندارد ماشین ظرف شویی خود را به دست تعمیرکار بسپرد پس چه باید کرد؟

ظروف را به درستی در ماشین ظرفشویی قرار دهید – سر به زیر.

قبل از قرار دادن ظروف باقیمانده‌ی غذا را تمیز کنید ولی هیچ وقت ظروف را آبکشی یا با دستمال به صورت کامل تمیز نکنید.

برچسب‌های پلاستیکی یا کاغذی ظروف و استکان‌ها را جدا کنید که ممکن است باعث گرفتگی فیلترها شود.

وقتی ظروف را داخل ماشین ظرفشویی می‌چینید مطمئن شوید که با یکدیگر در تماس نباشند و همین‌طور مانع چرخش بازوی اسپری نباشند.

 

فقط از پودر مخصوص یا قرص‌ها استفاده کنید. مایع ظرفشویی معمولی اگر در ماشین ظرفشویی استفاده شود منجر به خرابی می‌شود.

مهم است که اشیاء کوچک و کارد و چنگال پایین  نیافتند – که ممکن است باعث شکستن بازوی متحرک شوند. بنابراین از قرارگیری صحیح آنها مطمئن شوید.

همیشه ماشین ظرفشویی را با مواد مورد نیاز مانند نمک و مایع کمک آبکشی پر کنید. آنها نه فقط کیفیت شستشو را بالا می‌برند که عمر ماشین را هم افزایش می‌دهند.

افرادی که قصد خرید انواع محصولات و لوازم خانگی را دارند حتما در کنار آن باید افراد و شرکت هایی را برای تعمیر و یا تعویض قطعات آن بشناشند تا در صورت خرابی و یا آسیب لوازم خانگی قادر به تعمیر آن بپردازند. پیشنهاد ما این است که به سایت tehranrepairco.ir مراجعه کنند تا بهترین خدمات و محصولات را با آن تجربه کنند.

تعمیر ماشین ظرفشویی میله

تعمیرات میله با تهران تکنیک

اگر شما نیز به دنبال بهترین و مناسب ترین وب سایت جهت تعمیرات لوازم خانگی برند میله هستید تا از تعمیر آنها با قیمتی مناسب خیالتان جمع باشد کافی است با شرکت تهران تکنیک تماس حاصل فرمایید تا در کمتر از 24 ساعت متخصصین و تکنسین ها در محل حاضر شوند و لوازم خانگی شما را تعمیر کنند.

کارشناسان ما در این وب سایت از بهترین و باتجربه ترین افرادی به شمار می آیند که دوره های مربوط به تعمیرات میله را با موفقیت گذرانده و از این طریق به تمام مشکلات و چگونگی رفع مشکلات آگاهی کاملی را دارند. 

همچنین شما می توانید از متخصصین ما در خصوص راهنمای نگهداری و استفاده بهتر از یخچال تان نیز اطلاعات بسیار جالبی را به دست آورید. به یاد داشته باشید که برای انجام هرگونه تعمیرات جزئی و اساسی به هیچ عنوان یخچال خود را به دست افراد آماتور نسپارید چرا که در این صورت ممکن است مشکلات بسیار جدی تری نیز در یخچال فریزر خود به وجود آید. هدف اصلی شرکت خدماتی ما نیز کسب رضایتمندی و خشنودی و انجام تعمیرات قطعات شما همراهان عزیز با قیمت کم می باشد.

همیشه قیمت کم نشونه کیفیت پایین نیست بلکه نشون دهنده پرمخاطب بودن ما و اهمیت دادن به مردم جامعه مان در شرایط کنونی هستیم.

تهران ریپیر نمایندگی مجاز تعمیرات تخصصی یخچال فریزر ، سای بای ساید ، ماشین ظرفشویی و ماشین لباس شویی میله. با ما تماس بگیرید.

تعمیرات میله
Comments
 • سلام شبتون بخیر من ماشین ظرفشویی ام رو در حال با استفاده از قرص شوینده از ان استفاده می کنم اما تمام ظرف هایم دچار لک شده اند و لیوان هایم حالت جرم گرفته پیدا کرده اند شما علت را می دانید؟

  • در صورت استفاده از قرص های ماشین ایرانی و یا چینی درجه دو سه این اتفاق کاملا طبیعی می باشد . حتما از قرص های اصل استفاده کنید تا ظروف لک نگیرند و همینطور به افزایش عمر ماشین ظرفشویی خود کمک کرده اید.

  • سلام شبتون بخیر این ارور مربوط به خرابی سنسور یخچال هست و بهتر است توسط کارشناس بررسی شود.

 • با سلام روزتون بخیر چراغ داخل یخچال من بعضی وقت ها روشن میشه و بعضی وقت ها نه؟ تماس گرفتم با چندجا گفتند که باید چراغ یخچال را عوض کنم اما من یخچال را جدید گرفته ام و این خیلی برای من هزینه می تراشد.

  • سلام روزتون بخیر یکی از رایج ترین مشکلاتی که در این زمینه می تواند ایجاد شود این است که میزان زیاد از ظرف و مواد غذایی در یخچال گذاشته اید و باعث می شود فشار زیادی به لامپ یخچال وارد شود. میزان باری که نزدیک لامپ یخچال گذاشته اید را کم بکنید تا بار کم شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *