تعمیرات لوازم خانگی فریجیدر | بزرگترین نمایندگی فریجیدر در تهران

تعمیرات لوازم خانگی فریجیدر

تعمیرات فریجیدر

با توجه به اینکه یخچال فریزر و لوازم خانگی به صورت بیست و چهار ساعته کار می کنند در معرض خرابی هایی قرار می گیرد. جهت رفع این خرابی ها نیاز است تعمیرات به خوبی و بر اساس استاندارد های به کار رفته در لوازم خانگی انجام شود. تعمیرات فریجیدر می توانید در محل انجام شود.

اگر چنین اقداماتی صورت بگیرد ایمن تر است و زمان کمتری هم نیاز دارد. فریجیدر عموما شامل انواع یخچال فریزر ها و لباسشویی ها و همچنین ماشین های ظرف شویی می شود. هر یک از این لوازم تعمیرات خاصی دارند و نیاز به دانش و تجربه کافی دارند. برای تعمیرات فریجیدر می توانید از طریق راه های ارتباطی موجود در وبسایت با ما تماس بگیرید و برای تعمیر محصولات فریجیدر از کارشناسان و تکنسین های ما مشاوره گرفته و نوبت دریافت کنید. مهم ترین مزایایی که تهران تکنیک دارد، برخورداری از تیمی فنی و متخصص است که به صورت تخصصی تعمیرات لازم را انجام می دهند و محصولات تعمیری را گارانتی شده تحویل می دهند.

تعمیر یخچال فریزر پروفایل

نمایندگی مجاز فریجیدر در تهران خدمات تعمیر یخچال فریزر ساید بای ساید فریجیدر را به گونه ای انجام می دهند که پس از تعمیرات بدون هیچ گونه خرابی و مشکل خاصی به صورت مفید کارایی داشته باشد. عموما یخچال فریزر ها عیب های گوناگونی پیدا می کنند که برای تعمیر آن ها بهتر است به موارد زیر توجه داشته باشید و نقص موجود را به صورت کامل برای تعمیرکاران شرح دهید، در این خصوص ما برخی از خطاها را به صورت زیر شرح می دهیم

 • تعمیرکاری مطمئن بیابید: بسیاری از تعمیرکاران به خوبی کار تعمیرات را انجام نمی دهند و پس از انجام تعمیرات طی مدت کوتاهی، یخچال فریزر خراب شده و نیاز به تعمیر مجدد دارد. لذا برای جلوگیری از این امر تعمیرات فریجدر را به اشخاص مطمئن بسپارید. هر تعمیری که به صورت غیر تخصصی روی یخچال فریزر انجام شود ممکن است باعثایجاد هزینه های گزاف گردد.
 • از ضمنات نامه اطمینان حاصل نمایید: یکی از مسائل مهم در تعمیرات فریجیدر بحث گارانتی قطعات تعویض شده می باشد. یکی از مهم ترین خدمات تهران ریپیر گارانتی قطعات تعویض شده می باشد. تهران ریپیر در راستای ارائه خدمات خاص و پشتیبانی مطمئن دستگاه ها را به مدت یک سال گارانتی می کند.
تعمیرات فریجیدر

انواع ارور  یخچال فریزر و ساید بای ساید فریجیدر


برند فریجیدر یکی از مطرح ترین برند لوازم خانگی امریکایی محسوب میشود و همواره مورد توجه مصرف کنندگان میباشد.
در مدلهای پیشرفته و امروزی ایجاد خطا و مشکل فنی در دستگاه توسط ارور یا خطا بر روی نمایشگر ساید بای ساید نمایش داده میشود.
در اینجا به برخی از رایج ترین ارور ها در ساید بای ساید فریجیدر میپردازیم:


۱- ارور sy ef یا 5y ef


ایجاد مشکل در الکترو فن اواپراتور را هشدار میدهد
در این حالت سرمای قسمت یخچال بسیار کم میشود و طبقات پایین فریزر سرمای نسبتا بهتری نسبت به بقیه طبقات دارد


۲- ارور sy de


ایجاد مشکل در سیستم دیفراست (برفک ابکن) در ساید فریجیدر را هشدار میدهد.
در این حالت به دلیل عمل نکردن المنت،اواپراتور پر از برفک میشود و مانع از گردش هوا میشود.
دراین حالت میبایست موارد زیر توسط تکنسین مجاز یخچال فریزر فریجیدر کنترل شود:
۱-المنت اواپراتور
۲-سنسور یا ترمودیسک
۳-فیوز حرارتی
۴-برد پاور


۳- ارور sy sh


ایجاد مشکل در سنسور یخچال یا فریزر را هشدار میدهد به این گونه که ار SH در قسمت نمایشگر درجه یخچال نمایش داده شود بدین معنی میباشد که سنسور یخچال مشکل دارد و اگرچه SH در قیمت نمایشگر درجه فریزر نمایش داده شود بدین معنی میباشد که سنسور فریزر مشکل دارد

۴- ارور sy cf


ایجاد مشکل ارتباطی بین برد پاور فرماندهی ساید فریجیدر با سایر قطعات به خصوص دیسپلی میباشد.
این ارور میتواند باعث خرابی برد پاور شود.


۵- ارور op


به این معنی میباشد که سنسور یخچال باز است یه از سوکت خود خارج شده است
در این حالت به دلیل عدم خواندن سنسور توسط برد، در روند سرما سازی مشکل ایجاد میشود


۶- ارور sy sb


در واقع ارور نمیباشد و بیانگر فعالسازی حالت تعطیلات برای یخچال میباشد.
این کد demo mode برای ساید بای ساید میباشد
با نگه داشتن فلش های بالا و پایین میتوان این حالت را تنظیم نمود

۷-ارور sy ce


بروز مشکل در ولتاژ بالای برق ورودی دارد،خطا در برد الکترونیکی پاور را هشدار میدهد
برای برطرف کردن هرگونه ایراد و ارور در یخچال فریزر و ساید بای ساید فریجیدر با ما تماس بگیرید

تعمیر یخچال فریزر فریجیدر

تعمیر ماشین لباسشویی فریجیدر

تعمیر ماشین لباسشویی فریجیدر نیاز به تخصص و تجربه دارد و مشکلاتی که پیش می آید عموما مربوط به نچرخیدن دهانه، سر و صدای بیش از حد و عدم تخلیه آب، عدم خشک کردن لباس ها، برق گرفتگی بدنه و غیره می باشد. برای تعمیرات فریجیدر سعی می شود ابتدا مشکل به دقت بررسی شود و علت آن مشخص شود سپس نسبت به رفع مشکل اقدام می شود. ما برای ارائه خدمات بهتر و مقرون به صرفه دستگاه های تعمیر شده را به مدت یک سال گارانتی می کنیم و در صورت بروز مشکل در طی این مدت می توانید مجدد با ما تماس بگیرید و مشکلات را مطرح نمایید.

تعمیر ماشین لباسشویی فریجیدر

تعمیر ماشین ظرفشویی فریجیدر

ماشین های ظرفشویی با مشکلات متعددی رو به رو می شوند و ممکن است تعمیر کاران تعمیرات را به خوبی انجام ندهند و نقص دستگاه اوج بگیرد.

ما در تهران ریپیر خدمات تعمیر ماشین ظرف شویی فریجیدر را به گونه ای انجام می دهیم که پس از تعمیر به خوبی کار کند و در حین کار خرابی نداشته باشد. در راستای جلب رضایت مشتریان عزیز سعی می کنیم تمامی دستگاه های تعمیری را یک سال گارانتی کنیم و بهترین خدمات را به مشتریان ارائه بدهیم. افرادی که تمایل دارند برای تعمیرات فریجیدر با تهران ریپیر نمایندگی مجاز تعمیرات فریجیدر در تهران در تماس باشند می توانند از طریق راه های ارتباطی مندرج در وبسایت با ما تماس بگیرند. می توانید تجربیات خود پیرامون تعمیرات انواع دستگاه های فریجیدر را با ما به اشتراک گذارید.

تعمیرات فریجیدر نیازمند تخصص و تجربه است. ما در طول تجارت خود مشاهده کرده ایم که بسیاری از افراد به خوبی تعمیرات را انجام نمی دهند و دستگاه ها پس از مدتی معیوب می شوند و از عمر مفید آنها کاسته می شود. بنابراین برای جلوگیری از این امر روی یک سال گارانتی تاکید داریم و می توانید به تخصص و تجربه ما در امر تعمیرات فریجیدر اطمینان کنید.

تعمیرات فریجیدر تهران

تعمیرات فریجیدر با تهران تکنیک

اگر شما نیز به دنبال بهترین و مناسب ترین وب سایت جهت تعمیرات فریجیدر هستید، می توانید این فرصت طلایی و بی نظیر پیش روی خود را از دست ندهید و با همکاران بسیار حرفه ای ما در تهران تکنیک در تماس باشید و از این طریق بهترین و بی نظیرترین خدمات ممکن را دریافت کنید. کارشناسان ما در این وب سایت از بهترین و باتجربه ترین افرادی به شمار می آیند که دوره های مربوط به تعمیرات فریجیدر را با موفقیت گذرانده و از این طریق به تمام مشکلات و چگونگی رفع مشکلات آگاهی کاملی را دارند. 

همچنین شما می توانید از متخصصین ما در خصوص راهنمای نگهداری و استفاده بهتر از یخچال تان نیز اطلاعات بسیار جالبی را به دست آورید.

به یاد داشته باشید که برای انجام هرگونه تعمیرات جزئی و اساسی به هیچ عنوان یخچال خود را به دست افراد آماتور نسپارید چرا که در این صورت ممکن است مشکلات بسیار جدی تری نیز در یخچال فریزر خود به وجود آید. هدف اصلی شرکت خدماتی ما نیز کسب رضایتمندی و خشنودی تمام مشتریان خود می باشد که امیدواریم در این مسیر موفق عمل کرده باشیم.

تهران ریپیر نمایندگی مجاز تعمیرات تخصصی یخچال فریزر ، سای بای ساید ، ماشین ظرفشویی و ماشین لباس شویی فریجیدر

Comments
 • با سلام و احترام
  یخچال فریجیدر دارم ولی چون شهرستان هستم دسترسی به تعمیرکار کار بلد ندارم.
  تمام سیم کشی هارو چک کردم ولی روشن نمیشه چیکار کنم؟

  • سلام وقتتون بخیر جناب رجایی
   احتمال زیاد ترموستاتتون مشکل داره. اگر موتو روشن میشه ترموستات باید عوض شه اگر موتور روشن نمیشه با یکسره کرن ترموستات مشکل حل میشه
   موفق باشید.

 • سلام خسته نباشید وقتتون بخیر .
  یخچال فریزر فریجیدر داریم قسمت بالایی آن اصلا سرما ندارد تا الان 3 بارهم موتور یخچال عوض شده اما فایده ای نداشته
  ممنون میشم به من پاسخ دهید.

  • سلام وقت بخیر
   سپاس از اعتماد شما
   طبق موارد زیر عمل کنید: ابتدا نشت یابی بررسی شود و سپس شارژ گاز نمایید. در صورت داشتن مشکل تماس حاصل فرمایید:
   ۲۶۸۵۳۸۰۲ ویژه مناطق شمال تهران
   ۸۸۴۲۰۸۴۳ مرکزی
   ۴۴۸۰۴۳۰۴ غرب
   ۷۷۷۵۱۹۱۴ شرق و جنوب شرق
   ۸۸۵۶۵۵۳۰ غرب و شمال غرب

 • سلام خسته نباشید بنده یخچال فریجیدر دارم. چند هفته پیش لامپ خریدم و بعد از وصل کردن به یخچال همون لحظه جرقه زد و خاموش شد و بعد از اون جرقه و خاموش شدنش دیگه کار نکرد.
  زنگ زدیم بع تعمیرکار دیکه ای و اومد بررسی کرد. ایشون گفتن برد سوخته و برد رو تعویض کردند. برد جدید هم با وصل کردن یخچال به برق سوخت. این داستان چند بار ادامه پیدا کرد. در مجموع 3 برد تا الان سوخته. کاری ک کردیم اینه ک یخچال یکسره شده و دیگه برد نداره. راستش مشکلی تو کار کرد یخجال خداروشکر پیش نیومده ولی آیا اصلا این کار درسته؟
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایدد

  • سلام وقت بخیر
   اول از همه ترموفیوز یخچال شما باید بررسی شود. همچنین یخچالتون اتصالی داره. اول باید مشکل اتصالی یخچال رفع شود و سپس برد نصب شود.

 • من در یخچالم کامل بسته نمیشه و باید مدت طولانی فشار بدم تا کامل بسته بشه. به نظرم چسبندگی اون نواری که روی لبه در یخچالم هست کم شده. شما راهکاری دارید؟

  • سلام خانم توکلی روزتون بخیر به احتمال زیاد مشکل از همون نوار های می تونه باشه حتما با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید تا برای تعمیر این مورد خدمت برسند. ۲۶۸۵۳۸۰۲ ویژه مناطق شمال تهران
   ۸۸۴۲۰۸۴۳ مرکز تهران
   ۴۴۸۰۴۳۰۴ غرب تهران
   ۷۷۷۵۱۹۱۴ شرق و جنوب شرق تهران
   ۸۸۵۶۵۵۳۰ غرب و شمال غرب تهران با این شماره ها تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *