تعمیرات لوازم خانگی فریجیدر | بزرگترین نمایندگی فریجیدر در تهران

تعمیرات لوازم خانگی فریجیدر

تعمیرات فریجیدر

با توجه به اینکه یخچال فریزر و لوازم خانگی به صورت بیست و چهار ساعته کار می کنند در معرض خرابی هایی قرار می گیرد. جهت رفع این خرابی ها نیاز است تعمیرات به خوبی و بر اساس استاندارد های به کار رفته در لوازم خانگی انجام شود. تعمیرات فریجیدر می توانید در محل انجام شود.

اگر چنین اقداماتی صورت بگیرد ایمن تر است و زمان کمتری هم نیاز دارد. فریجیدر عموما شامل انواع یخچال فریزر ها و لباسشویی ها و همچنین ماشین های ظرف شویی می شود. هر یک از این لوازم تعمیرات خاصی دارند و نیاز به دانش و تجربه کافی دارند. برای تعمیرات فریجیدر می توانید از طریق راه های ارتباطی موجود در وبسایت با ما تماس بگیرید و برای تعمیر محصولات فریجیدر از کارشناسان و تکنسین های ما مشاوره گرفته و نوبت دریافت کنید. مهم ترین مزایایی که تهران تکنیک دارد، برخورداری از تیمی فنی و متخصص است که به صورت تخصصی تعمیرات لازم را انجام می دهند و محصولات تعمیری را گارانتی شده تحویل می دهند.

 

تعمیر یخچال فریزر فریجیدر

نمایندگی مجاز فریجیدر در تهران خدمات تعمیر یخچال فریزر ساید بای ساید فریجیدر را به گونه ای انجام می دهند که پس از تعمیرات بدون هیچ گونه خرابی و مشکل خاصی به صورت مفید کارایی داشته باشد. عموما یخچال فریزر ها عیب های گوناگونی پیدا می کنند که برای تعمیر آن ها بهتر است به موارد زیر توجه داشته باشید و نقص موجود را به صورت کامل برای تعمیرکاران شرح دهید، در این خصوص ما برخی از خطاها را به صورت زیر شرح می دهیم

 • تعمیرکاری مطمئن بیابید: بسیاری از تعمیرکاران به خوبی کار تعمیرات را انجام نمی دهند و پس از انجام تعمیرات طی مدت کوتاهی، یخچال فریزر خراب شده و نیاز به تعمیر مجدد دارد. لذا برای جلوگیری از این امر تعمیرات فریجدر را به اشخاص مطمئن بسپارید. هر تعمیری که به صورت غیر تخصصی روی یخچال فریزر انجام شود ممکن است باعثایجاد هزینه های گزاف گردد.
 • از ضمنات نامه اطمینان حاصل نمایید: یکی از مسائل مهم در تعمیرات فریجیدر بحث گارانتی قطعات تعویض شده می باشد. یکی از مهم ترین خدمات تهران ریپیر گارانتی قطعات تعویض شده می باشد. تهران ریپیر در راستای ارائه خدمات خاص و پشتیبانی مطمئن دستگاه ها را به مدت یک سال گارانتی می کند.

لوازم خانگی فریجیدر

 
شرکت فریجیدر در سال ۱۹۱۶ تاسیس و اولین فعالیت خود را جهت تولید یخچال آغاز نمود که در ابتدای تاسیس خود جزء پر فروش ‌ترین محصولات و برند ها در بین عموم مطرح شد. این شرکت در اوایل قرن بیستم پیشرفت خوبی کرد . از سال 1919 تا سال 1979 متعلق به شرکت جنرال موتورز بود. پس از یک دوره تغییرات این شرکت را الکترولوکس سوئد در سال 1986 خریداری نمود. از اقسام گوناگون تولید محصولات خانگی این شرکت می‌توان به انواع یخچال‌ها اشاره کرد: یخچال ایستاده، یخچال دوقلو، یخچال فریزر، یخچال ساید بای ساید، پس از مدتی با پیشرفت تکنولوژی و مورد استفاده واقع شدن وسایل خانگی همراه با تنوع زیاد این شرکت اقدام به تولید نیاز های دیگر مردم کرد که می‌توان به گاز رومیزی، گاز فر دار، ماکروفر، بیان نمود.
فریجیدر با صرف هزینه و به کارگیری تخصص لازم ، سعی داشته است تا لوازم با کیفیت خانگی خود را به بازار عرضه کند. هدف اصلی فریجیدر ، در کنار تولید محصولات با کیفیت، به دنبال تسهیل امور مرتبط با مشتریان است. بر این اساس، بر روی خدمات پس از فروش این محصولات، اهتمام خاصی در نظر گرفته و در صورت نیاز به تعمیر هر کدام از محصولات، اسباب راحتی خاطر مشتریان خود را فراهم کرده است.

تعمیرات فریجیدر

انواع ارور  یخچال فریزر و ساید بای ساید فریجیدر


برند فریجیدر یکی از مطرح ترین برند لوازم خانگی امریکایی محسوب میشود و همواره مورد توجه مصرف کنندگان میباشد.
در مدلهای پیشرفته و امروزی ایجاد خطا و مشکل فنی در دستگاه توسط ارور یا خطا بر روی نمایشگر ساید بای ساید نمایش داده میشود.
در اینجا به برخی از رایج ترین ارور ها در ساید بای ساید فریجیدر میپردازیم:


۱- ارور sy ef یا 5y ef


ایجاد مشکل در الکترو فن اواپراتور را هشدار میدهد
در این حالت سرمای قسمت یخچال بسیار کم میشود و طبقات پایین فریزر سرمای نسبتا بهتری نسبت به بقیه طبقات دارد


۲- ارور sy de


ایجاد مشکل در سیستم دیفراست (برفک ابکن) در ساید فریجیدر را هشدار میدهد.
در این حالت به دلیل عمل نکردن المنت،اواپراتور پر از برفک میشود و مانع از گردش هوا میشود.
دراین حالت میبایست موارد زیر توسط تکنسین مجاز یخچال فریزر فریجیدر کنترل شود:
۱-المنت اواپراتور
۲-سنسور یا ترمودیسک
۳-فیوز حرارتی
۴-برد پاور


۳- ارور sy sh


ایجاد مشکل در سنسور یخچال یا فریزر را هشدار میدهد به این گونه که ار SH در قسمت نمایشگر درجه یخچال نمایش داده شود بدین معنی میباشد که سنسور یخچال مشکل دارد و اگرچه SH در قیمت نمایشگر درجه فریزر نمایش داده شود بدین معنی میباشد که سنسور فریزر مشکل دارد

۴- ارور sy cf


ایجاد مشکل ارتباطی بین برد پاور فرماندهی ساید فریجیدر با سایر قطعات به خصوص دیسپلی میباشد.
این ارور میتواند باعث خرابی برد پاور شود.


۵- ارور op


به این معنی میباشد که سنسور یخچال باز است یه از سوکت خود خارج شده است
در این حالت به دلیل عدم خواندن سنسور توسط برد، در روند سرما سازی مشکل ایجاد میشود


۶- ارور sy sb


در واقع ارور نمیباشد و بیانگر فعالسازی حالت تعطیلات برای یخچال میباشد.
این کد demo mode برای ساید بای ساید میباشد
با نگه داشتن فلش های بالا و پایین میتوان این حالت را تنظیم نمود

۷-ارور sy ce


بروز مشکل در ولتاژ بالای برق ورودی دارد،خطا در برد الکترونیکی پاور را هشدار میدهد
برای برطرف کردن هرگونه ایراد و ارور در یخچال فریزر و ساید بای ساید فریجیدر با ما تماس بگیرید

تعمیر یخچال فریزر فریجیدر

عیب یابی یخچال فریزر فریجیدر

سرویس یخچال های فریجیدر می تواند هر 6 ماه یک بار و یا سالیانه انجام پذیرد. در این حالت یخچال شما به طور مرتب بررسی می شود تا از بروز هر گونه مشکل و خرابی بعدی جلوگیری شود.

در خانه بدون یخچال ، زندگی کردن تقریبا غیر ممکن است پس اگر یخچال فریزر فریجیدر شما دچار هرگونه خرابی و یا مشکلی شد از آنجا که خرید مجدد آن به علت گران بودن مقرون به صرفه نیست بهتر است که به فکر تعمیر یخچال فریجیدر خود باشید.

علت های ایجاد برفک در یخچال فریزر فریجیدر :

 • قرار دادن مواد غذایی در داخل یخچال فریزر در حالی که گرم هستند.
  مواد غذایی به صورت گرم درون یخچال فریزر قرار داده نشود و مواد غذایی با ظرف های در بسته درون یخچال قرار بگیرند.
 • تعداد دفعات باز شدن درب یخچال فریزر در طول روز
  درب ساید بای ساید بایستی کمتر باز و بسته شود، چون با هر مرتبه باز و بسته شدن درب ساید، هوای گرم و رطوبت به مقدار زیادی وارد محفظه شده و موجب ایجاد برفک در یخچال فریزر می‌شود.
 • تنظیم دمای مناسب

در صورتی که دمای تنظیم شده در ساید بای ساید به درستی تنظیم نشده باشد و دمای تنظیم شده بالا باشد و هوای درون یخچال فریزر گرم باشد در واقع کندانس رخ داده و در نتیجه با ایجاد رطوبت بر روی بدنه داخلی ، شروع به برفک زدن می کند.
• شکل گیری برفک به دلیل گردش هوای نا مناسب در ساید بای ساید

گردش هوا در داخل یخچال فریزر باعث می شود تا هوای سرد به همه جای یخچال فریزر منتشر شود، در حالی که با قرار دادن مواد غذایی و ظرف های بزرگ در مقابل دریچه های گردش هوا موجب مسدود شدن جریان هوای داخل یخچال فریزر شده و با گرم شدن محیط یخچال برفک ایجاد خواهد شد.

اگر یخچال خنک نمی شود و یا اگر فریزر کار نمی کند ، دستورات ساده ی زیر را امتحان کنید:
• مطمئن شوید که یخچال فریزر یا ساید بای ساید به برق متصل است.
وقتی درب را باز می کنید باید روشن شود.
• ترموستات را بررسی کنید تا به اشتباه تغییر نکرده باشد.
اگر ترموستات یخچال و فریزر شما درست کار نمی کند ، بایستی با تکنسین های متخصص تماس بگیرید.
• اطمینان حاصل کنید که منفذ های پشت محفظه فریزر با بسته ای یا سبزیجات یخ زده مسدود نشده باشند، بایستی برای گردش هوا هواکش سرد روشن باشد.
• سیم پیچ های زیر یا پشت یخچال را تخلیه کنید. کویل های مسدود شده باعث تضعیف خنکی می شوند.
• بررسی کنید تا چیزی در فن کندانسور گیر نکرده است و به آسانی می چرخد ( برای مدل هایی که سیم پیچ های پشتی دارند و فن ندارند) . برای این کار یخچال را جدا نموده و بیرون بکشید. تیغه های فن را تمیز کرده و با دست فن را بچرخانید تا ببینید که آیا گیر کرده است و یا خیر. به یخچال وصل کنید و اطمینان حاصل کنید که فن هنگام کار کمپرسور به درستی عمل می کند.

تعمیر ماشین لباسشویی فریجیدر

تعمیر ماشین لباسشویی فریجیدر نیاز به تخصص و تجربه دارد و مشکلاتی که پیش می آید عموما مربوط به نچرخیدن دهانه، سر و صدای بیش از حد و عدم تخلیه آب، عدم خشک کردن لباس ها، برق گرفتگی بدنه و غیره می باشد. برای تعمیرات فریجیدر سعی می شود ابتدا مشکل به دقت بررسی شود و علت آن مشخص شود سپس نسبت به رفع مشکل اقدام می شود. ما برای ارائه خدمات بهتر و مقرون به صرفه دستگاه های تعمیر شده را به مدت یک سال گارانتی می کنیم و در صورت بروز مشکل در طی این مدت می توانید مجدد با ما تماس بگیرید و مشکلات را مطرح نمایید.

تعمیر ماشین لباسشویی فریجیدر

تعمیر ماشین ظرفشویی فریجیدر

ماشین های ظرفشویی با مشکلات متعددی رو به رو می شوند و ممکن است تعمیر کاران تعمیرات را به خوبی انجام ندهند و نقص دستگاه اوج بگیرد.

ما در تهران ریپیر خدمات تعمیر ماشین ظرف شویی فریجیدر را به گونه ای انجام می دهیم که پس از تعمیر به خوبی کار کند و در حین کار خرابی نداشته باشد. در راستای جلب رضایت مشتریان عزیز سعی می کنیم تمامی دستگاه های تعمیری را یک سال گارانتی کنیم و بهترین خدمات را به مشتریان ارائه بدهیم. افرادی که تمایل دارند برای تعمیرات فریجیدر با تهران ریپیر نمایندگی مجاز تعمیرات فریجیدر در تهران در تماس باشند می توانند از طریق راه های ارتباطی مندرج در وبسایت با ما تماس بگیرند. می توانید تجربیات خود پیرامون تعمیرات انواع دستگاه های فریجیدر را با ما به اشتراک گذارید.

تعمیرات فریجیدر نیازمند تخصص و تجربه است. ما در طول تجارت خود مشاهده کرده ایم که بسیاری از افراد به خوبی تعمیرات را انجام نمی دهند و دستگاه ها پس از مدتی معیوب می شوند و از عمر مفید آنها کاسته می شود. بنابراین برای جلوگیری از این امر روی یک سال گارانتی تاکید داریم و می توانید به تخصص و تجربه ما در امر تعمیرات فریجیدر اطمینان کنید.

تعمیرات فریجیدر تهران

تعمیرات فریجیدر با تهران تکنیک

اگر شما نیز به دنبال بهترین و مناسب ترین وب سایت جهت تعمیرات فریجیدر هستید، می توانید این فرصت طلایی و بی نظیر پیش روی خود را از دست ندهید و با همکاران بسیار حرفه ای ما در تهران تکنیک در تماس باشید و از این طریق بهترین و بی نظیرترین خدمات ممکن را دریافت کنید. کارشناسان ما در این وب سایت از بهترین و باتجربه ترین افرادی به شمار می آیند که دوره های مربوط به تعمیرات فریجیدر را با موفقیت گذرانده و از این طریق به تمام مشکلات و چگونگی رفع مشکلات آگاهی کاملی را دارند. 

همچنین شما می توانید از متخصصین ما در خصوص راهنمای نگهداری و استفاده بهتر از یخچال تان نیز اطلاعات بسیار جالبی را به دست آورید.

به یاد داشته باشید که برای انجام هرگونه تعمیرات جزئی و اساسی به هیچ عنوان یخچال خود را به دست افراد آماتور نسپارید چرا که در این صورت ممکن است مشکلات بسیار جدی تری نیز در یخچال فریزر خود به وجود آید. هدف اصلی شرکت خدماتی ما نیز کسب رضایتمندی و خشنودی تمام مشتریان خود می باشد که امیدواریم در این مسیر موفق عمل کرده باشیم.

تهران ریپیر نمایندگی مجاز تعمیرات تخصصی یخچال فریزر ، سای بای ساید ، ماشین ظرفشویی و ماشین لباس شویی فریجیدر

Comments
 • با سلام و احترام
  یخچال فریجیدر دارم ولی چون شهرستان هستم دسترسی به تعمیرکار کار بلد ندارم.
  تمام سیم کشی هارو چک کردم ولی روشن نمیشه چیکار کنم؟

  • سلام وقتتون بخیر جناب رجایی
   احتمال زیاد ترموستاتتون مشکل داره. اگر موتو روشن میشه ترموستات باید عوض شه اگر موتور روشن نمیشه با یکسره کرن ترموستات مشکل حل میشه
   موفق باشید.

  • سلام وقتتون بخیر
   سپاس از این که برای تعمیرات فریجیدر تیم تهران تکنیک رو انتخاب کردید

 • سلام خسته نباشید وقتتون بخیر .
  یخچال فریزر فریجیدر داریم قسمت بالایی آن اصلا سرما ندارد تا الان 3 بارهم موتور یخچال عوض شده اما فایده ای نداشته
  ممنون میشم به من پاسخ دهید.

  • سلام وقت بخیر
   سپاس از اعتماد شما
   طبق موارد زیر عمل کنید: ابتدا نشت یابی بررسی شود و سپس شارژ گاز نمایید. در صورت داشتن مشکل تماس حاصل فرمایید:
   ۲۶۸۵۳۸۰۲ ویژه مناطق شمال تهران
   ۸۸۴۲۰۸۴۳ مرکزی
   ۴۴۸۰۴۳۰۴ غرب
   ۷۷۷۵۱۹۱۴ شرق و جنوب شرق
   ۸۸۵۶۵۵۳۰ غرب و شمال غرب

 • سلام خسته نباشید بنده یخچال فریجیدر دارم. چند هفته پیش لامپ خریدم و بعد از وصل کردن به یخچال همون لحظه جرقه زد و خاموش شد و بعد از اون جرقه و خاموش شدنش دیگه کار نکرد.
  زنگ زدیم بع تعمیرکار دیکه ای و اومد بررسی کرد. ایشون گفتن برد سوخته و برد رو تعویض کردند. برد جدید هم با وصل کردن یخچال به برق سوخت. این داستان چند بار ادامه پیدا کرد. در مجموع 3 برد تا الان سوخته. کاری ک کردیم اینه ک یخچال یکسره شده و دیگه برد نداره. راستش مشکلی تو کار کرد یخجال خداروشکر پیش نیومده ولی آیا اصلا این کار درسته؟
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایدد

  • سلام وقت بخیر
   اول از همه ترموفیوز یخچال شما باید بررسی شود. همچنین یخچالتون اتصالی داره. اول باید مشکل اتصالی یخچال رفع شود و سپس برد نصب شود.

 • من در یخچالم کامل بسته نمیشه و باید مدت طولانی فشار بدم تا کامل بسته بشه. به نظرم چسبندگی اون نواری که روی لبه در یخچالم هست کم شده. شما راهکاری دارید؟

  • سلام خانم توکلی روزتون بخیر به احتمال زیاد مشکل از همون نوار های می تونه باشه حتما با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید تا برای تعمیر این مورد خدمت برسند. ۲۶۸۵۳۸۰۲ ویژه مناطق شمال تهران
   ۸۸۴۲۰۸۴۳ مرکز تهران
   ۴۴۸۰۴۳۰۴ غرب تهران
   ۷۷۷۵۱۹۱۴ شرق و جنوب شرق تهران
   ۸۸۵۶۵۵۳۰ غرب و شمال غرب تهران با این شماره ها تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *